Pe aceasta comunitate, gasiti tutoriale, servere de CS, SA:MP si multe altele. Va asteptam !

1 luna de la infiintarea forumului !

^ZeN0N_
    ^ZeN0N_
    Detinator
    Detinator

Puncte : 2147483647
    Data de inscriere : 28/07/2014
    Varsta : 22
    Localizare : Pitesti

1 luna de la infiintarea forumului ! Empty 1 luna de la infiintarea forumului !

Mesaj Scris de ^ZeN0N_ la data de Mar Aug 26, 2014 11:05 pm

Maine se face exact o luna de cand am infiintat forumul ! Ar trebui sa ne bucuram,dar din pacate nu prea avem cum.. De ce ? Deoarece pe data de 29 spre 30 se inchide server-ul pentru neplata acestuia. Nu cred ca ar avea rost sa mai platesc un server,pe care intra decat aceeasi admini,pe post de playeri. Daca vrea cineva sa ma ajute sa vand serverul,sau daca vrea cineva sa doneze pentru el,sa-l platesc si sa bag niste boost-uri,ar fi excelent. Nu o faceti degeaba !

dexeNNNN.
    dexeNNNN.
    Detinator
    Detinator

Puncte : 151
    Data de inscriere : 29/07/2014
    Varsta : 24
    Localizare : Oradea-Mare

1 luna de la infiintarea forumului ! Empty Re: 1 luna de la infiintarea forumului !

Mesaj Scris de dexeNNNN. la data de Vin Aug 29, 2014 9:31 am

eu peste o saptamana maxim 2 ..imi iau 2 servere si cumpar comunitate ..daca vei dori sa bagi serverul acolo e ok.eu voi baga bosturi in ale mele dar nu am cum sa te ajut ca si pe mine serverele si forumul ma costa banii...dar vom face membri si cu timpul daca din cand in cand mai bagi si tu cate un bost..vei avea playeri pacat de el ..ne vom muta pe comunitatea mea ..nu ca si asta forum gratuit ..vor fi de toate..daca accepti e bine daca nu voi lua eu si unul de cs ..pana acum m-am gandit la unul de respawn si furien..ca am zis ca vi tu cu cs..dar daca vrei sa il inchizi sau vinzi e decizia ta ..dar pacat ..Wink
    ^ZeN0N_
    ^ZeN0N_
    Detinator
    Detinator

Puncte : 2147483647
    Data de inscriere : 28/07/2014
    Varsta : 22
    Localizare : Pitesti

1 luna de la infiintarea forumului ! Empty Re: 1 luna de la infiintarea forumului !

Mesaj Scris de ^ZeN0N_ la data de Vin Aug 29, 2014 2:17 pm

Eu as veni,dar sunt 2 motive la mijloc. Aici fac referire la inchiderea serverului. 1) nu mai am de unde sa-l platesc 2) daca as avea,ar fi cam greu sa Il platesc din moment ce sunt decat 6 playeri la 3 zile.. Daca tu ma primesti in comunitatea ta,te ajut cu drag cu toate alea.

Continut sponsorizat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Acum este: Sam Feb 29, 2020 12:45 pm